Deel 3 van Alexandra Quirtesse is echt bijna klaar. Ik ben druk bezig de laatste aanwijzingen van de proeflezer te verwerken. Het zijn kleine tikfoutjes en punten en komma’s die gecorrigeerd worden.
Daarna laat ik het nog twee keer proeflezen en na die wijzigingen verwerkt te hebben gaat het derde deel (eindelijk) naar de uitgever. Dan wordt het spannend, want ook de uitgever zal het een en ander willen zeggen of vindt vast ook nog ergens een spelfoutje.
Daarna moet er een mooie kaft gemaakt worden en is het boek klaar om gedrukt te worden.
Het derde deel beschrijft een mooi avontuur van Alexandra. Er komen nieuwe karakters in voor en ook een oude bekende uit het eerste deel zal terugkeren!
Er gebeurde zo veel in het derde deel dat ik uiteindelijk besloot om het verhaal in twee delen te splitsen. Het spijt me, maar het kon niet anders. Het boek zou anders wel heel erg dik worden. Ik hoop dus dat het vierde deel niet lang na het derde deel zal verschijnen.
Als voorlopige titel(s) heb ik gekozen voor “Alexandra Quirtesse en de Groot Bargaat deel 1” en uiteraard deel 2.
Ik vind het altijd leuk om berichtjes van lezers te ontvangen, dus laat een berichtje achter als je al uitkijkt naar het volgende deel, nog aan het lezen bent of de avonturen net ontdekt hebt. Nog leuker is het als je enthousiast bent en het anderen laat weten.